Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Pohony křídlových bran

Pohony křídlových bran jsou instalovány standardně instalovány na jednotlivá otvíravá křídla brány nebo uvnitř rámových profilů křídlové brány. Pohony křídlových bran zajišťují bezpečné otevření a zavření hliníkové vjezdové brány v provedení jednokřídlém nebo dvoukřídlém. Standardní nadzemní pohon je uchycen na nosném sloupu nebo na zdi a pomocí držáku na samotnou křídlovou bránu. Exkluzivním řešením je pohon pro křídlovou bránu integrovaný ve svařeném hliníkovém rámu křídlové brány. Na křídlové pohony navazuje řídící jednotka, která se instaluje poblíž pohonů. Pohony křídlových bran se ovládají pomocí různých technologií (tlačítko, klíčový spínač, dálkový ovladač nebo chytrý telefon). Jednoduchým stiskem tlačítka zajistíte automatické otevření a zavření brány. Bezpečnost provozu vaší brány zajistíte pomocí světelných infrazávor, které reagují na překážku ve vjezdu. Podívejte se na kompletní nabídku našich pohonů.

Pohony křídlových bran BFT PHOBOS BT A40

Tento kvalitní italský pohon pro křídlové brány je nesamosvorný elektromechanický pohon 24 V pro otočné brány do hmotnosti 500 kg a délky 4 m. Na pohon navazuje řídicí jednotka THALIA s displejem pro 1 nebo 2 pohony 24 V pro elektromechanické křídlové brány. Součástí naší kompletní sady je 1ks nebo 2 ks pohonů PHOBOS, řídící jednotka THALIA, 2 ks dálkových ovladačů MITTO a pár patentovaných otočných fotobuněk s integrovaným blikačem THEA. Na tento typ pohonu nabízíme záruku 24 měsíců.

Pohony křídlových bran SOMFY IXENGO L 3S IO

Tento kvalitní francouzský pohon pro křídlové brány je nesamosvorný elektromechanický pohon 24 V pro otočné brány do hmotnosti 400 kg a délky 4 m. Na pohon navazuje řídicí jednotka CONTROL BOX 3S IO pro 1 nebo 2 pohony 24 V pro elektromechanické křídlové brány. Součástí naší kompletní sady je 1ks nebo 2 ks pohonů IXENGO L, řídící jednotka CONTROL BOX 3S IO, 1 ks dálkových ovladačů KEYGO, pár bezpečnostních infrazávor. Na tento typ pohonu nabízíme záruku 36 měsíců.

Jaká je cena křídlového pohonu od předních evropských výrobců?

Cenu křídlového pohonu vám sdělíme v naší cenové nabídce, kterou vám vypracujeme na základě vašich požadavků. 

Hledáte ceník křídlových pohonů, které dodáváme?

Standardní ceník pohonů pro křídlové brány a příslušenství není zveřejněný na našich webových stránkách. Tyto ceníky můžou být zavádějící a proto vám raději zdarma vypracujeme komplexní cenový návrh na základě vašich požadavků a prvotní konzultace přes telefon nebo e-mail.

Jaký je termín dodání pohonu pro křídlovou bránu?

Pohony dodáváme výhradně jako součást křídlové brány nebo kompletního oplocení. Nedodáváme tedy samostatné pohony nebo pohony pro již nainstalované brány, které realizovala jiná společnost. Standardní termín výroby je 8 týdnů. Termín se prodlužuje v případě nadstandardní barvy nebo atypického provedení a to na 10 týdnů. Jistě si říkáte, že je to dlouhý termín a že jinde to zvládnout rychleji, v obou případech máte pravdu, ale… naše ploty vyrábíme tak, jako bychom je vyráběli pro sebe. Pozornost věnujeme každému detailu vašeho oplocení a výsledek stojí opravdu za to.

Jak probíhá zpracování poptávky?

Naše společnost NOVAVISIO je výhradně výrobce a své produkty dodává prostřednictvím osvědčených partnerů. Vaši poptávku pečlivě zaevidujeme a předáme našemu partnerovi, který vás bude kontaktovat a upřesní si s vámi všechny požadavky. Poté vám zpracuje nezávaznou cenovou kalkulaci a v případě, že se vám nabídka líbí se domluvíte na termínu konzultace a zaměření. Další postup závisí na našem obchodním partnerovi.

 

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás