Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Pohony posuvných bran

Pohony posuvných bran jsou instalovány mimo vjezdu na předpřipraveném betonovém základu. Pohony pro posuvné brány zajišťují bezpečné otevření a zavření hliníkové vjezdové brány v provedení samonosném, ale i posuvném po kolejnici. Bránový pohon navazuje napřímo nebo přes nerezový převod na plastový hřeben, který je umístněn na hliníkovém rámu brány nebo uvnitř nosného C profilu. Pohony posuvných bran se ovládají pomocí různých technologií (tlačítko, klíčový spínač, dálkový ovladač nebo chytrý telefon). Jednoduchým stiskem tlačítka zajistíte automatické otevření a zavření brány. Bezpečnost provozu vaší brány zajistíte pomocí světelných infrazávor, které reagují na překážku ve vjezdu. Podívejte se na kompletní nabídku našich pohonů.

Pohony posuvných bran BFT DEIMOS A600 ULTRA

Tento kvalitní italský pohon pro posuvné brány do hmotnosti 600 kg s rychlost křídla 12 m/min a technologií u-Link s koncový spínačem magnetickým. Součástí naší kompletní sady je 1ks pohonu DEIMOS, 2 ks dálkových ovladačů MITTO a pár patentovaných otočných fotobuněk s integrovaným blikačem THEA. Na tento typ pohonu nabízíme záruku 24 měsíců.

Pohony posuvných bran SOMFY ELIXO 500 3S IO

Tento kvalitní francouzský pohon pro posuvné brány do hmotnosti 500 kg, maximální velikosti brány 8 m. Součástí naší kompletní sady je 1ks pohonu ELIXO, 1 ks dálkových ovladačů KEYGO a pár bezpečnosních infrazávor. Na tento typ pohonu nabízíme záruku 36 měsíců.

Jaká je cena posuvného pohonu od předních evropských výrobců?

Cenu posuvného pohonu vám sdělíme v naší cenové nabídce, kterou vám vypracujeme na základě vaši požadavků. 

Hledáte ceník posuvných pohonů, které dodáváme?

Standardní ceník pohonů pro posuvné brány a příslušenství není zveřejněný na našich webových stránkách. Tyto ceníky můžou být zavádějící a proto vám raději zdarma vypracujeme komplexní cenový návrh na základě vašich požadavků a prvotní konzultace přes telefon nebo e-mail.

Jaký je termín dodání pohonu pro posuvnou bránu?

Pohony dodáváme výhradně jako součást posuvné brány nebo kompletního oplocení. Nedodáváme tedy samostatné pohony nebo pohony pro již nainstalované brány, které realizovala jiná společnost. Standardní termín výroby je 8 týdnů. Termín se prodlužuje v případě nadstandardní barvy nebo atypického provedení a to na 10 týdnů. Jistě si říkáte, že je to dlouhý termín a že jinde to zvládnout rychleji, v obou případech máte pravdu, ale… naše ploty vyrábíme tak, jako bychom je vyráběli pro sebe. Pozornost věnujeme každému detailu vašeho oplocení a výsledek stojí opravdu za to.

Jak probíhá zpracování poptávky?

Naše společnost NOVAVISIO je výhradně výrobce a své produkty dodává prostřednictvím osvědčených partnerů. Vaši poptávku pečlivě zaevidujeme a předáme našemu partnerovi, který vás bude kontaktovat a upřesní si s vámi všechny požadavky. Poté vám zpracuje nezávaznou cenovou kalkulaci a v případě, že se vám nabídka líbí se domluvíte na termínu konzultace a zaměření. Další postup závisí na našem obchodním partnerovi.

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás