Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Hliníkový přístřešek pro auto Arched

Přístřešky pro auto z řady ARCHED si vybírají zejména klienti, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu. Tyto přístřešky s klenutou střechou představují nejlevnější variantu zastřešení vašeho parkovacího místa. Přístřešky ARCHED poslouží díky různým rozměrům i pro dvě auta.

Konstrukci pergoly pro auto tvoří hliníkové profily, které jsou odolné proti korozi a maximálně bezúdržbové. Kvalitní prášková povrchová úprava zaručuje, že konstrukce nezmění svůj původní vzhled po dlouhá léta. Střechu této řady přístřešků tvoří 16 mm komůrkový polykarbonát, který vaše auto bezpečně ochrání před kroupami, deštěm, sněhem i přímými slunečními paprsky.

Vzhled klenuté střechy je velice univerzální, a proto jej využijete jak u moderních novostaveb, tak u rustikálních domů nebo třeba u kancelářských budov. Všude skvěle zapadne a svým nenápadným vzhledem nebude nijak narušovat styl okolní zástavby.

Naše společnost NOVAVISIO je výhradním zástupcem kvalitních německých hliníkových přístřešků GARDENDREAMS pro Českou, Slovenskou a Rakouskou republiku.

Líbí se vám řešení
a chtěli byste vědět cenu?
Nezávazně nás poptejte

ROZMĚRY PŘÍSTŘEŠKU

Přístřešky z řady ARCHED vyrábíme přesně na míru pro každého klienta. Maximální rozměr tohoto přístřešku je š. 10000 x h. 6150 mm s použitím 6 nebo 8 ks stojin.

KONSTRUKCE A BARVY PŘÍSTŘEŠKU

Střechu přístřešků tvoří 16 mm komůrkový polykarbonát v čiré nebo mléčné variantě. Barva konstrukce přístřešku pro auto je standardně dodávána v RAL9016 (bílá - lesk), RAL9001 (krémová - lesk), RAL7016 (antracitová - strukturovaná) a RAL9007 (stříbrná - strukturovaná). Za příplatek si můžete vybrat z celé škály RAL barev.

ÚDRŽBA PŘÍSTŘEŠKU PRO AUTO

Přístřešky pro auto z řady ARCHED jsou zcela bezúdržbové. Dle potřeby jej můžete omýt čistou vodou bez použití saponátů.

PŘÍSLUŠENSTVÍ 

Nejoblíbenějším příslušenstvím je integrované osvětlení, které lze ovládat vypínačem anebo dálkovým ovládáním. Přístřešek můžete navíc uzavřít pomocí různých typů prosklených, hliníkových, nebo polykarbonátových zástěn.

Výhody přístřešků Arched

  • Kvalitní výrobek "Made in Germany"
  • Velký rozměr až 10000 x 6150 mm
  • Integrovaný okap po stranách přístřešku
  • Základní barvy bílá, krémová, antracitová a stříbrná
  • Polykarbonát v několika provedeních
  • Prodloužená záruka 5 let

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás