Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Hliníkový přístřešek pro auto Flat

Bezúdržbový hliníkový přístřešek na vaše auto z řady FLAT nejen dokonale ochrání vaše auto před všemi výkyvy počasí, ale stane se i designovou součástí vašeho domu. V jednoduchosti je krása: plochá střecha se hodí ke každému stylu. Díky minimalistickému designu tento přístřešek využijete jak k moderním, tak k rustikálním stavbám. Pergolu na auto FLAT lze vybírat v široké škále barev.

Kromě stylu tento přístřešek na auto nabízí i špičkovou odolnost a naprostou bezúdržbovost. Nemusíte se tak bát, že vaše auto poškodí kroupy, sníh, déšť či sluneční záření.

Střechu pergoly na auto FLAT tvoří ocelový sendvičový panel, který má integrovaný okap a odvádí vodu nosným sloupem do země anebo nádoby.

Naše společnost NOVAVISIO je výhradním zástupcem kvalitních německých hliníkových přístřešků GARDENDREAMS pro Českou, Slovenskou a Rakouskou republiku.

Líbí se vám řešení
a chtěli byste vědět cenu?
Nezávazně nás poptejte

ROZMĚRY PŘÍSTŘEŠKU

Přístřešek typu FLAT není možné dodávat na míru a jeho maximální rozměr je š. 10600 x h. 3600 mm s použitím 4, 6 nebo 8 ks stojin, lze jej tedy využít i jako přístřešek pro dvě auta.

KONSTRUKCE A BARVY PŘÍSTŘEŠKU

Konstrukce přístřešku s rovnou střechou je standardně dodávána pouze v barvě RAL7016 (antracitová - strukturovaná). Střechu přístřešku pak tvoří ocelový sendvičový panel v antracitové barvě. Za příplatek si však můžete vybrat z celé škály RAL barev.

ÚDRŽBA PŘÍSTŘEŠKU PRO AUTO

Přístřešky pro auta FLAT nevyžadují žádnou speciální údržbu. Dle potřeby je můžete omýt čistou vodou bez použití saponátů.

PŘÍSLUŠENSTVÍ 

Velice oblíbeným doplňkem je integrované osvětlení, které lze ovládat vypínačem anebo dálkovým ovladačem. Dále je možné tento přístřešek uzavřít pomocí bočních zástěn ze skla, hliníku anebo polykarbonátu.

Výhody přístřešků Flat

  • Velký rozměr až 10600 x 3600 mm
  • Kvalitní výrobek "Made in Germany"
  • Prodloužená záruka 5 let
  • Integrovaný odtok vody uprostřed hliníkové stojiny
  • Základní barvy antracitová / za příplatek výběr z RAL

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás