Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Hliníkový přístřešek pro auto Saddle

Přístřešek pro auto se sedlovou střechou je naprostou klasikou. Díky ideálnímu sklonu střechy, cenové dostupnosti a mnoha funkcím je přístřešek SADDLE nejoblíbenějším a nejprodávanějším modelem v naší nabídce.

Odolná konstrukce pergoly na auto je tvořena hliníkovými profily s práškovou povrchovou úpravou, kterou si můžete vybrat v mnoha barevných provedeních. Přístřešek se standardně dodává se sklonem 15°, který zaručuje ideální ochranu před deštěm, sněhem i přímým slunečním zářením. Samotná stříška je vyrobena z 16 mm komůrkového polykarbonátu, který může být mléčný nebo čirý.

Samozřejmostí je pak maximální odolnost konstrukce a bezúdržbovost. Použité materiály nemusíte vůbec nijak ošetřovat, přesto si zachovávají svůj původní vzhled po dlouhá léta.

Naše společnost NOVAVISIO je výhradním zástupcem kvalitních německých hliníkových přístřešků GARDENDREAMS pro Českou, Slovenskou a Rakouskou republiku.

Líbí se vám řešení
a chtěli byste vědět cenu?
Nezávazně nás poptejte

ROZMĚRY PŘÍSTŘEŠKU

Přístřešky z řady SADDLE vyrábíme na míru každému projektu. Maximální rozměr tohoto přístřešku je š. 10000 x h. 6150 mm s použitím 6 nebo 8 ks stojin.

KONSTRUKCE A BARVY PŘÍSTŘEŠKU

Střechu pergoly na auto SADDLE tvoří 16 mm komůrkový polykarbonát v čirém nebo mléčném provedení. Odolná hliníková konstrukce je standardně dodávána v barvách RAL9016 (bílá - lesk), RAL9001 (krémová - lesk), RAL7016 (antracitová - strukturovaná) a RAL9007 (stříbrná - strukturovaná). Za příplatek si však můžete vybrat z celé škály RAL barev.

ÚDRŽBA PŘÍSTŘEŠKU PRO AUTO

Hliníkový přístřešek pro auto SADDLE nemusíte vůbec nijak udržovat. V případě potřeby jej můžete omýt čistou vodou bez použití saponátů.

PŘÍSLUŠENSTVÍ 

Mezi oblíbené příslušenství patří zejména integrované osvětlení. Přístřešek je možné také uzavřít pomocí různých typů prosklených, hliníkových, nebo polykarbonátových zástěn.

Výhody přístřešků Saddle

  • Kvalitní výrobek "Made in Germany"
  • Velký rozměr až 10000 x 6150 mm, díky kterému lze přístřešek využít i pro dvě auta
  • Integrovaný okap po stranách přístřešku
  • Základní barvy bílá, krémová, antracitová a stříbrná
  • Polykarbonát v několika provedeních
  • Prodloužená záruka 5 let

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás