Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Přístřešek pro auto k domu Legend

Hledáte přístřešek na auto, který je součástí domu? Model pergoly LEGEND je z jedné strany ukotven k fasádě domu, a tedy se k vašemu autu dostanete suchou nohou za každého počasí.

Přístřešek na auto LEGEND nabízí svým majitelům dokonalou ochranu před všemi výkyvy počasí – deštěm, sněhem, kroupami, větrem i přímým sluníčkem, které nepříjemně přehřívá auto i vaše osobní předměty v něm.

To vše vám tento přístřešek zajistí díky své odolné konstrukci z hliníkových profilů. Střechu této řady přístřešků tvoří 16 mm komůrkový polykarbonát. Standardně dodávaný sklon střechy 8° zajišťuje ideální odtok vody, lze si ale zvolit jakýkoliv sklon v rozmezí 5° až 15°.

Prášková povrchová úprava hliníkové konstrukce zajišťuje naprostou bezúdržbovost přístřešku. Jeho vzhled se nezmění ani po dlouhých letech. Přístřešek můžete přizpůsobit vašemu vkusu a stylu vašeho domu díky široké škále barev.

Naše společnost NOVAVISIO je výhradním zástupcem kvalitních německých hliníkových přístřešků GARDENDREAMS pro Českou, Slovenskou a Rakouskou republiku.

Líbí se vám řešení
a chtěli byste vědět cenu?
Nezávazně nás poptejte

ROZMĚRY PŘÍSTŘEŠKU

Každou pergolu na auto dodáváme přesně na míru. Maximální rozměr tohoto typu přístřešku je š. 7000 x h. 5000 mm s použitím 2 nebo 3 ks stojin. Lze jej tedy použít i jako přístřešek pro dvě auta.

KONSTRUKCE A BARVY PŘÍSTŘEŠKU

Pro hliníkovou konstrukci přístřešku LEGEND můžete vybírat z barev RAL9016 (bílá - lesk), RAL9001 (krémová - lesk), RAL7016 (antracitová - strukturovaná) a RAL9007 (stříbrná - strukturovaná). Polykarbonátové střechy dodáváme čiré anebo mléčné, za příplatek je možné vybírat z celé škály RAL barev.

ÚDRŽBA PŘÍSTŘEŠKU PRO AUTO

Přístřešky pro auta LEGEND nevyžadují žádnou údržbu. Dle potřeby je možné hliníkovou konstrukci očistit vodou bez použití saponátů.

PŘÍSLUŠENSTVÍ 

Mezi oblíbené příslušenství k přístřešku pro auto patří osvětlení, které je možné integrovat do krokví. Světlo může být ovládané pomocí tlačítka anebo dálkového ovladače. Na přání zákazníka je možné uzavřít přístřešek pomocí bočních stěn z hliníku, polykarbonátu anebo skla.

Výhody přístřešků Legend

  • Kvalitní výrobek "Made in Germany"
  • Integrovaný okap v přední části zabezpečí dokonalý odvod vody
  • Základní barvy bílá, krémová, antracitová a stříbrná
  • Polykarbonát v několika provedeních
  • Velký rozměr až 7000 x 5000 mm, lze použít i jako přístřešek na 2 auta
  • Prodloužená záruka 5 let

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás