Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Domácí automatizace nejenom hliníkových bran SOMFY

Vjezdová hliníková brána pod kontrolou s produkty SOMFY?

Ovládejte nejenom stínění a hliníkové brány jedním tlačítkem, třeba i z druhého konce světa! Pokud si rádi usnadňujete život a máte rádi moderní technologie, pak vás systém TaHoma Premium a Connexoon od francouzské společnosti SOMFY nadchne. Pouhým jedním tlačítkem můžete ovládat všechno stínění ve své domácnosti – stahovat žaluzie, otevírat vrata, vysunout markýzu, zatáhnout pergolu a dokonce i jiné věci než stínění. Je to jen na vás a na vašem životním stylu.

Automatizace domácnosti je praktické, moderní a hlavně vám šetří čas, který můžete věnovat rodině.

Nainstalujte jeden z automatických systémů, nastavte si časovače tak, aby vámi potřebné každodenní úkony stínění dělal systém sám. Instalací čidel, které jsou kompatibilní, může dokonce systém sám sledovat a reagovat na venkovní teplotu, déšť a větr. Inteligentní domáctnost Vás tedy může ráno probouzet vytažením rolet nebo žaluzií a taktéž reagovat třeba vytažením markýzy pro zastínění terasy, kde si vychutnáte ranní kávu.
Sami si vytvoříte „scénáře bydlení“ a získáte ze systému maximum, který se vám odvěčí ušetřením drahocenného času a pohodlím.

Domácí automatizace SOMFY

 

Domácí automatizace TAHOMA®

Z úvodní obrazovky přes počítač, tablet nebo smartphone řídíte a dohlížíte na celou digitální domácnost. Pomocí tří menu snadno ovládáte všechny funkce - scénáře, kalendář a smart!


Jednoduchá instalace
Našemu systému se nemusíte přizpůsobovat již v projektu domu, ale jednodušeho můžete připojit kdykoliv. Systém TaHoma Premium vám profesionálně nainstalujeme a poradíme s nastavením.


Ovladejte zařízení odkudkoliv
Přenosný ovladač, telefon, tablet nebo počítač. Tyto zařízení vám umožní ovládat svůj dům z jakéhokoliv místa na světě.


Celý dům pod kontrolou
Mějte váš dům pod kontrolou odkudkoliv. Pokud systém zjistí ohrožení, například v případě požáru či vloupání, neprodleně vás informuje, abyste mohli reagovat.  

 
Snadná rozšiřitelnost
Jelikož se jedná o bezdrátovou technologii IO-HOMECONTROL® nemusíte všech zařízení připojit při první instalaci, ale můžete je instalovat postupně. Připojení nového zařízení nevyžaduje zásah do elektroinstalace a jiné.    


Nadstandardní záruka
Společnost SOMFY nabízí 5 letou záruku - bez skrytých poplatků, bez nutnosti registrace.

Chytrá domácnost CONNEXOON®

V Somfy se neustále snaží o to, abyste se ve svém domě cítili bezpečně, pohodlně, zkrátka jako doma. Proto přichází nový systém pro chytrou domácnost Connexoon. Ovládejte s ním rolety, žaluzie, markýzy, pergoly nebo vrata či bránu. Stačí vám jediné - mít chytrý telefon!


3 aplikace pro ovládání celého domu
Každá z nich se stará o jinou část vašeho domova. Jedna o stínění, druhá o vrata a bránu, třetí o terasu.


3 nezbytnosti moderního bydlení v jednom systému
Ovládání odkudkoli, pohodlí a bezpečí. Unikátní a snadno ovladatelná aplikace se postará, abyste měli svou domácnost vždy na dosah ruky.

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás