Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Elektrické brány a branky

První dojem z vašeho domu získají návštěvnici ještě před dveřmi. Moderní elektrická brána se vstupní brankou vkusně dotvoří oplocení vašeho rodinného domu a zajistí vám dokonalé bezpečí.

Moderní elektrické brány a branky dodáváme ve všech běžných provedeních, které nejenom zákazníci, ale i projekty vyžadují. Nejoblíbenější řešení jsou elektrické brány, které můžou být posuvné nebo křídlové s různými typy pohonů. Vždy záleží na dané situaci na vašem pozemku. Hliníkové brány můžou být ovládány i klasicky - manuálně. U křídlových bran je toto řešení stále oblíbené, pokud není vjezd velmi frekventovaný, ale jedná se například o zadní bránu na pozemku. Design elektrické brány a branky sjednotíme s celý oplocením. Rámy bran a branek vyrábíme z hliníkových profilů, které svařujeme pomocí technologie TIG. Tyto rámy jsou extrémně pevné a jejich spoj je absolutně neviditelný - pryč se šrouby, které zkazí celý dojem nebo s viditelnými sváry. Hliníkovou výplň s rámem spojujeme výhradně nerezovými šrouby, které jsou umístněné, tak aby nebyli vidět. Jelikož našemu výrobku věříme, tak se nebojíme poskytnout prodlouženou záruku 5 let.

Prohlédněte si naše elektrické brány, vstupní branky a jaké pohony je pohánějí

Zobrazit detail

Automatické vjezdové brány

Standard, bez kterého se neobejdete

Zobrazit detail

Vstupní branky

Okouzlete své návštěvníky již u vstupu

Zobrazit detail

Pohony bran

Síla, která hýbe branou

Elektrické brány a branky NOVAVISIO mají tyto výhody:

 

Zajímají vás barvy našich bran a branek?

Všechny hliníkové profily jsou opatřeny kvalitní povrchovou úpravou pomocí vypalované práškové barvy Tiger nebo pomocí technologie Decoral. Základní kolekce RAL barev obsahuje 15 nejoblíbenějších odstínů, které dodáváme bez příplatku s povrchem jemná struktura. Tento povrch je výrazně odolnější proti poškození. Za příplatek můžete vybírat z celé škály RAL barev nebo z různých imitací dřeva, žuly nebo karbonu.

Základní barvy a povrchy elektrických bran a vstupních branek

Vzorník barev a povrchů hliníkových bran a branek

Příplatkové barvy a povrchy bran a branek

Vzorník příplatkových barev a povrchů automatických bran a vstupních branek

Jaká je cena elektrických bran a branek?

Cena závisí na mnoha parametrech jako je rozměr (šířka x výška), provedení, barva, ovládání a další příslušenství. Kvalitní hliníková elektrická brána nebo branka má vyšší pořizovací cenu než například ocelová brána s povrchovou úpravou zinkováním, ale její nespornou výhodou je stálost materiálu a žádné další investice na její údržbu. Hliníková brána je výrazně lehčí než ocelová a díky tomu šetří váš pohon, který není tak namáhán.

Hledáte ceník bran a branek, které vyrábíme a dodáváme?

Standardní rastrový ceník bran a branek není zveřejněný na našich webových stránkách. Tyto ceníky můžou být zavádějící a proto vám raději zdarma vypracujeme komplexní cenový návrh na základě vašich požadavků a prvotní konzultace přes telefon nebo e-mail.

Jaký je termín dodání elektrické brány nebo branky?

Standardní termín výroby je 8 týdnů. Termín se prodlužuje v případě nadstandardní barvy nebo atypického provedení a to na 10 týdnů. Jistě si říkáte, že je to dlouhý termín a že jinde to zvládnout rychleji, v obou případech máte pravdu, ale… naše brány a branky vyrábíme tak, jako bychom je vyráběli pro sebe. Pozornost věnujeme každému detailu a výsledek stojí opravdu za to.

Jak probíhá zpracování poptávky?

Naše společnost NOVAVISIO je výhradně výrobce a své produkty dodává prostřednictvím osvědčených partnerů. Vaši poptávku pečlivě zaevidujeme a předáme našemu partnerovi, který vás bude kontaktovat a upřesní si s vámi všechny požadavky. Poté vám zpracuje nezávaznou cenovou kalkulaci a v případě, že se vám nabídka líbí se domluvíte na termínu konzultace a zaměření. Další postup závisí na našem obchodním partnerovi.

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás