Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Hliníkový plot se sklem MATELUX

Sklo a hliník

Skleněné oplocení MATELUX je jedinečné řešení v naší nabídce hliníkových plotů. Pouze toto oplocení nabízíme jako výplň do jednotlivých částí kalené sklo, které může být čiré nebo mléčné. Tento plot je vyráběn zcela na míru vašim požadavkům na rozměr a skladbu výplně. Maximální rozměry se určí až při zpracování nabídky na základě vašich požadavků.

Líbí se vám řešení
a chtěli byste vědět cenu?
Nezávazně nás poptejte

Může být tento design plotu použit pro všechny typy bran a branek?

Design vašeho plotu umíme osadit do všech typů samonosnách posuvných bran, křídlových bran i branek. Taktéž většinu typů hliníkových plotů dodáváme včetně systémů zábradlí a doplňků.

Zajímají vás barvy našich skleněných plotů?

Všechny hliníkové profily jsou opatřeny kvalitní povrchovou úpravou pomocí vypalované práškové barvy Tiger Drylac nebo pomocí technologie Decoral, která ošetří povrch profilu práškovou vypalovací barvou a následnou sublimací inkoustu z transferové fólie, do které je takto lakovaný předmět umístěn. Tato fólie přenáší danou dekoraci jako dřevo, žula, mramor či jiné atypické vzory. Lakování plotů probíhá výhradně v certifikovaných lakovnách a díky tomu Vám můžeme nabídnout na základní kolekci RAL barev prodlouženou záruku 5 let. Barva Decoral má standardní záruku v délce 24 měsíců.

Základní kolekce barev obsahuje 11 nejoblíbenějších odstínů. Barvy jsou dodávány výhradně s povrchem jemná struktura. Tento povrch je u jiných dodavatelů s výrazným příplatkem, ale u našich produktů je v základní ceně. Pokud chcete, aby vaše oplocení bylo jedinečné, tak můžete kombinovat základní barvy a to zcela zdarma.

Základní barvy a povrchy prosklených plotů MATELUX

Základní barvy hliníkových plotů

Pokud Vám základní kolekce barev hliníkových plotů nevyhovuje můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL. Tyto brány dodáváme s prodlouženým termínem dodání (10 týdnů) a příplatkem 10% ze základní ceny produktu.

Absolutní jedinečnost vašemu plotu dodáte díky technologii Decoral, která nám umožňuje dodat plot v dřevodekoru, s designem žuly, mramoru, karbonu a jiné zajímavé vzory. Tato technologie je výrazně dražší a proto jsou tyto vzory s 20% příplatek ze základní ceny produktu a s prodlouženým termínem dodání (10 týdnů).

Příplatkové barvy a povrchy skleněných plotů MATELUX

Příplatkové barvy a povrchy skleněných plotů MATELUX

Jaká je cena proskleného hliníkového oplocení?

Cena závisí na mnoha parametrech jako je rozměr (šířka x výška), provedení, barva, ovládání a další příslušenství. Kvalitní prosklený plot má vyšší pořizovací cenu než například ocelová plot s povrchovou úpravou zinkováním, ale jeho nespornou výhodou je stálost materiálu a žádné další investice na jeho údržbu.

Hledáte ceník skleněného oplocení, které vyrábíme a dodáváme?

Standardní rastrový ceník skleněných plotů není zveřejněný na našich webových stránkách. Tyto ceníky můžou být zavádějící a proto vám raději zdarma vypracujeme komplexní cenový návrh na základě vašich požadavků a prvotní konzultace přes telefon nebo e-mail.

Jaký je termín dodání hliníkového plotu?

Standardní termín výroby je 8 týdnů. Termín se prodlužuje v případě nadstandardní barvy nebo atypického provedení a to na 10 týdnů. Jistě si říkáte, že je to dlouhý termín a že jinde to zvládnout rychleji, v obou případech máte pravdu, ale… naše prosklené ploty vyrábíme tak, jako bychom je vyráběli pro sebe. Pozornost věnujeme každému detailu a výsledek stojí opravdu za to.

Jak probíhá zpracování poptávky?

Naše společnost NOVAVISIO je výhradně výrobce a své produkty dodává prostřednictvím osvědčených partnerů. Vaši poptávku pečlivě zaevidujeme a předáme našemu partnerovi, který vás bude kontaktovat a upřesní si s vámi všechny požadavky. Poté vám zpracuje nezávaznou cenovou kalkulaci a v případě, že se vám nabídka líbí se domluvíte na termínu konzultace a zaměření. Další postup závisí na našem obchodním partnerovi.

Hliníkové ploty se sklem MATELUX mají následující výhody:

  • záruka 5 let na produkt a povrchovou úpravu
  • česká výroba na míru vašim požadavkům
  • 15 základních barev bez příplatku
  • všechny barvy se strukturovaným povrchem pro lepší odolnost
  • dřevěný vzhled vašeho plotu s technologií Decoral
  • kompletně nerezový spojovací materiál
  • rychlý termín dodání (8 týdnů)
  • vypracování cenové nabídky a návrhu ZDARMA

Dokumenty skleněných plotů MATELUX ke stažení

- katalog skleněných hliníkových plotů NOVAVISIO MATELUX

Reference pro Hliníkový plot se sklem MATELUX

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás