Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Proč vyrábíme hliníkové ploty, brány a zábradlí?

Již řadu let jsme vyráběli a dodávali zákazníkům ocelové brány a různé typy plotů. Dá se říct, jako každý živnostník, malá nebo velká firma nejenom v našem okolí. A to jsme nikdy nechtěli, dělat stejné produkty jako všichni ostatní. Proto jsme hledali cestu, jak vyrábět a dodávat produkty, které nenabízí každý, které jsou kvalitní, jednoduše řečeno, takové jako bychom si sami koupili domů. Trvalo nám to, ale dlouho. Vyzkoušeli jsme řadu výrobců hliníkových plotů, ale nikdy jsme nebyli spokojeni. Někdo si může říct, že jsme nároční, ale přece jenom hliníkový plot je záležitost na celý život, plot na který se budete dívat každý den a to už něco znamená. U stávajících dodavatelů se nám nelíbila kvalita produktu nebo komunikace a právě proto jsme se rozhodli toto změnit. Našim cílem je vyrábět kvalitní hliníkové brány a ploty, které si oblíbí zákazníci nejenom v České republice a na Slovensku. Naše brány a ploty musí být nejenom kvalitní, ale i bezúdržbové, protože právě o to u hliníkových plotů jde. Náš zákazník hledá plot na celý život, který mu bude skvěle sloužit a hlavně se o něj nemusí již nikdy starat. Dalším aspektem je komunikace. Chceme, aby se u nás náš zákazník cítil dobře a vždy dostal, to nejlepší. Proto když nám zavoláte nebo pošlete email, tak budeme komunikovat. Snažíme se o to, aby zákazník nemusel čekat na cenovou nabídku řadu dní, ale obdržel ji v co možná nejkratším čase. Chceme, aby zákazník věděl v jakém stavu je výroba jeho plotu nebo brány a nemusel se upomínat. Toto jsou důvody, proč jsme tady a proč vyrábíme právě hliníkové oplocení.

Proč právě název NOVAVISIO?

Našim cílem je dodávat produkty, které mají jistou VIZI (VISIO), která spočívá v kvalitních produktech, které jsou naprosto bezúdržbové a zaujmou kvalitou, ale i cenou řadu zákazníků. Snažíme se, ačkoliv jsme na začátku dodávat produkty, které jsou pro tento trh NOVÉ (NOVA). Připravujeme řadu designů, které budou jedinečné a najdete je pouze u nás. Jako první jsme osadili rámový pohon od společnosti SOMFY INVISIO do křídlových hliníkových bran v České a Slovenské republice. Realizovali jsme hliníkové oplocení DECORAL barevně upravené do odstínu v dekoru dřeva. A to vše je jenom začátek...

Kdo stojí za společností NOVAVISIO?

Rozhodnutí založit novou společnost nebylo unáhlené, nevzešlo za jeden den a hlavně nebylo v hlavě pouze jednoho člověka. NOVAVISIO založilo několik lidí (5 zakládajících osob), kteří mají bohaté zkušenosti z několika oblastí - zámečnictví, obchodní aktivity, marketing nebo vedení jiných úspěšných firem.

Lukáš Mičo

Jozef Mičo

V čele firmy stojí Jozef Mičo, který založil a úspěšně řídí společnost SUN SYSTEM, s.r.o. (Česká republika), SUN SYSTEM SR, s.r.o. (Slovenská republika) a SUNSYSTEM 1994 GmbH (Rakousko). Společnost SUN SYSTEM byla založena v roce 1994 a za tu dobu se vypracovala na jednoho z největších dodavatelů stínící a vratové techniky na území České a Slovenské republiky.

Pavel Hrbáč

Pavel Hrbáč

Další výraznou osobou je Pavel Hrbáč, který přináší technologické know-how ze svého předešlého působení v oboru zámečnictví a řídí kompletně celou výrobu. Pavel se věnuje oboru zámečnictví (výrobě bran, konstrukcí a jiných produktů) více než 10 let a proto jsou jeho zkušenosti naprosto klíčové. Pavel provádí konzultaci a zaměření technicky náročných projektů u našich odběratelů. Občas také dohlíží na první montáž nových partnerů přímo na místě realizace.

Lukáš Mičo

Lukáš Mičo

O vyhledávání nových zákazníků v ČR a kompletní marketing se stará Lukáš Mičo, který taktéž působí ve společnostech SUN SYSTEM, s.r.o. (Česká republika), SUN SYSTEM SR, s.r.o. (Slovenská republika)a SUNSYSTEM 1994 GmbH (Rakousko). I v těchto společnostech má na starost obchod a marketing.

Lukáš Mičo

Tomáš Lukajka

Obchodním manažerem na Slovensku, který hledá nové potencionální zákazníky v tomto regionu je Tomáš Lukajka, který je nejúspěšnější obchodní manažer ve společnosti SUN SYSTEM SR, s.r.o. a stará se o klienty jako je Volkswagen Slovakia, Skanska, Strabag, Zipp, Schaffler Group, Grafobal a další.

Daniel Hrbáč

Daniel Hrbáč

Za fungování skladu a logistiku zodpovídá Daniel Hrbáč. Daniel má na starost vzorové instalace oplocení a bran pro partnery a jejich řádné proškolení. Dále se pak věnuje kompletnosti skladových položek a jejich optimalizaci.

 

Kdy byla společnost založena a jak se vyvíjí?

Společnost NOVAVISIO byla založena 21.června 2016. Z počátku jsme se intenzivně věnovali vyhledávání kvalitních dodavatelů (certifikované práškové lakovny, dodavatelé komponentů, hliníkových profilů a motorizace). Strategickým partnerem se stala společnost NEVA Prostějov, se kterou spolupracujeme v oblasti povrchové úpravy (lakování). Dále pak dodavatel motorizace a ovládání italská společnost BFT.  Poté jsme začali rozvíjet své obchodní aktivity prostřednictvím společností SUN SYSTEM s.r.o. (Česká republika) a SUN SYSTEM SR s.r.o. (Slovenská republika). V prvním roce jsme realizovali své první dodávky hliníkových plotů a vjezdových bran v celkovém objemu 1.744.000,- Kč a v počtu 2 zaměstnanců.

V roce 2017 jsme prožívali opravdový "boom". Cesta, kterou jsme se vydali musí být správna, jelikož jsme zrealizovali více než 150 projektů hliníkovových plotových systémů pro zákazníky v České a Slovenské republice, ale také v Rakousku. Navázali jsme spolupráci se společností ALBIXON, která nám umí bezproblémů zrealizovat povrchovou úpravu pro velké brány až do celkové velikosti 900 x 240 cm. Také jsme zařadili do nabídky povrchovou úpravu ALBIXON Decoral (imitace dřevěných povrchů, kamenů a jiného). Rozšířili jsme naši nabídku pohonů o dalšího dodavatele a to francouzskou společnosti SOMFY pro kterou jsme realizovali ukázkovou dvoukřídlou bránu s pohony SOMFY INVISIO a také jsme pro společnosti SOMFY dodali vzorovou samonosnou bránu pro jejich showroom v Praze. Dále se na náš obrátili první velkoobchodní partneři a to PLOTY PARDUBICE, EUROBYT CB České Budějovice a ROLL&STYL Skalica, kteří s námi realizovali své první zakázky. Rok 2017 byl opravdu velmi náročný z pohledu výroby, jelikož nám do výroby přicházelo více objednávek než jsme byli schopni zvládnout. Proto jsme museli rozšířit náš výrobní tým o další členy. Rok 2017 jsme zakončili s obratem 7.539.000 Kč a v počtu 6 zaměstnanců.

V roce 2018 jsme se zúčastnili několika veletrhů v rámci České republiky to byly výstavy For Habitat v Praze, Stavební veletrh v Brně a For Arch v Praze, na Slovensku to byla výstava Coneco v Bratislavě, kde na ploše 110 m2 bude společnost SUN SYSTEM prezentovat i naše bezúdržbové hliníkové oplocení. Vzorové produkty plotů a bran najdete u našich partnerů v Praze, Brně, Hradci Králové, Pardubicích, Veselí nad Moravou a na Slovensku ve městech Bratislava, Žilina, Košice a Skalica. Vyrábíme unikátní systém teleskopických samonosných bran, které budou osazeny sloupkovými pohony značky SOMMER SP900. Již na začátku roku jsme rozšířili seznam prodejců o pana MARTINA HUBINGERA, který je našim prvním odběratelem v Rakousku. Dalšími novými odběrateli jsou společnosti ROLLOS Trenčín, REFLEXROL Bratislava a MEŠEK CZ Chomutov. Těšíme se na spolupráci s novými partnery. Neustále pracujeme a snažíme se zlepšovat. Ruku v ruce s tím, bylo potřeba vytvořit nový reprezentativní katalog naší práce. Tento katalog hliníkových plotů a bran si můžete stáhnout - zde. . Podařilo se nám navázat další spolupráci s novými partnery HOPA PLZEŇ s.r.o.SUNDOOR s.r.o. a EXTERIER SK s.r.o.. Po veletrhu CONECO se nám ozval další partner a to společnost SUN MONT z Pezinka. Rok 2018 jsme zakončili s obratem 10.036.000 Kč a v počtu 6 zaměstnanců.

Rok 2019 byl plný změn a mimo to, že jsme se dostali na nejprestižnější veletrhy v ČR a SR jako jsou For Habitat, Stavební Veletrh, For Arch, Nábytok a Bývanie, Coneco a Moddom, tak jsme rozšířili naši výrobní kapacitu, díky nové výrobní a skladovací hale společně s kancelářským zázemím, kde aktuálně na ploše 700 m2 vyrábíme kvalitní hliníkové ploty, vjezdové brány, zábradlí a další produkty z hliníku. V Rakousku máme nového partnera společnost SUNSYSTEM 1994 GmbH sídlící ve městě Gmund a hledáme další partnery. Rok 2019 jsme zakončili s obratem 14.782.000 Kč a v počtu 7 zaměstnanců.

V roce 2020 jsme přijali novou kolegyni Míšu, která se stará o celou administrativní činnost naší společnosti a připravujeme se na účast na mnoha veletrzích jako jsou For Pasiv Praha, Stavební veletrh Brno, Nábytek a bydlení Nitra, For Habitat Praha, For Arch Praha, For Interior Praha a Moddom Bratislava. Do sortimentu přidáváme přístřešky pro auta, která se logicky hodí k našemu stávajícímu sortimentu a skvěle tak doplňuji naše služby. V letošním roce plánujeme překročit obrat 20.000.000 Kč. 

Kde naleznete vzorové produkty hliníkových plotů a bran?

Snažíme se, co nejvíce přiblížit potřebám našich zákazníků a zlepšit dostupnost vzorkových produktů, aby jste získali lepší představu o vašem novém hliníkovém oplocení nebo vjezdové bráně. Proto se snažíme budovat ukázkové místnosti napříč celým regionem České a Slovenské republiky. Naši partneři postupně vybavují své prodejny, showroomy a prostory reálnými, ale i přenosnými vzorky hliníkových plotů, vjezdových bran nebo vstupních branek ve všech možných designech. Aktuálně jsou vzorky k vidění v Praze, Brně a Veselí nad Moravou, dále pak v Bratislavě, Žilině a Skalici. Zastavte se a vyberte si váš vysněný hliníkový plot na celý život.

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás