Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Okenicový plot NOVA125

Design jako žaluzie

Okenicový plot s označením NOVA je nejprodávanější hliníkový plot v naší nabídce. Hliníková lamela připomíná vzhled venkovních žaluzií, které jsou pro dnešní novostavby velmi oblíbené. Díky tvaru lamely můžete zvolit plot zcela neprůhledný nebo s větší mezerou může být průhledný. Standardně se plot vyrábí v horizontálním uložení, ale jsme schopni instalovat výplň do hliníkového rámu a díky tomu uložit lamely vertikálně. Maximální rozměry okenicového plotu jsou až š. 6000 x v. 6000 mm. Podle šířky, výšky nebo celkové plochy používáme různé typy výztuh pro dokonalou pevnost vašeho plotu.

Líbí se vám řešení
a chtěli byste vědět cenu?
Nezávazně nás poptejte

Může být tento design plotu použit pro všechny typy bran a branek?

Design vašeho plotu umíme osadit do všech typů samonosnách posuvných bran, křídlových bran i branek. Taktéž většinu typů hliníkových plotů dodáváme včetně systémů zábradlí a doplňků.

Zajímají vás barvy našich okenicových plotů?

Všechny hliníkové profily jsou opatřeny kvalitní povrchovou úpravou pomocí vypalované práškové barvy Tiger Drylac nebo pomocí technologie Decoral, která ošetří povrch profilu práškovou vypalovací barvou a následnou sublimací inkoustu z transferové fólie, do které je takto lakovaný předmět umístěn. Tato fólie přenáší danou dekoraci jako dřevo, žula, mramor či jiné atypické vzory. Lakování plotů probíhá výhradně v certifikovaných lakovnách a díky tomu Vám můžeme nabídnout na základní kolekci RAL barev prodlouženou záruku 5 let. Barva Decoral má standardní záruku v délce 24 měsíců.

Základní kolekce barev obsahuje 15 nejoblíbenějších odstínů. Barvy jsou dodávány výhradně s povrchem jemná struktura. Tento povrch je u jiných dodavatelů s výrazným příplatkem, ale u našich produktů je v základní ceně. Pokud chcete, aby vaše oplocení bylo jedinečné, tak můžete kombinovat základní barvy a to zcela zdarma.

Základní barvy a povrchy okenicových plotů NOVA

Základní barvy hliníkových plotů

Pokud Vám základní kolekce barev hliníkových plotů nevyhovuje můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL. Tyto brány dodáváme s prodlouženým termínem dodání (10 týdnů) a příplatkem 10% ze základní ceny produktu.

Absolutní jedinečnost vašemu plotu dodáte díky technologii Decoral, která nám umožňuje dodat plot v dřevodekoru, s designem žuly, mramoru, karbonu a jiné zajímavé vzory. Tato technologie je výrazně dražší a proto jsou tyto vzory s 20% příplatek ze základní ceny produktu a s prodlouženým termínem dodání (10 týdnů).

Příplatkové barvy a povrchy okenicových plotů NOVA

Příplatkové barvy a povrchy okenicových plotů NOVA

Jaká je cena moderního hliníkového plotu?

Cena závisí na mnoha parametrech jako je rozměr (šířka x výška), provedení, barva, ovládání a další příslušenství. Kvalitní hliníkový okenicový plot má vyšší pořizovací cenu než například ocelová plot s povrchovou úpravou zinkováním, ale jeho nespornou výhodou je stálost materiálu a žádné další investice na jeho údržbu.

Hledáte ceník hliníkového oplocení, které vyrábíme a dodáváme?

Standardní rastrový ceník okenicových plotů není zveřejněný na našich webových stránkách. Tyto ceníky můžou být zavádějící a proto vám raději zdarma vypracujeme komplexní cenový návrh na základě vašich požadavků a prvotní konzultace přes telefon nebo e-mail.

Jaký je termín dodání moderního hliníkového oplocení?

Standardní termín výroby je 8 týdnů. Termín se prodlužuje v případě nadstandardní barvy nebo atypického provedení a to na 10 týdnů. Jistě si říkáte, že je to dlouhý termín a že jinde to zvládnout rychleji, v obou případech máte pravdu, ale… naše ploty vyrábíme tak, jako bychom je vyráběli pro sebe. Pozornost věnujeme každému detailu a výsledek stojí opravdu za to.

Jak probíhá zpracování poptávky?

Naše společnost NOVAVISIO je výhradně výrobce a své produkty dodává prostřednictvím osvědčených partnerů. Vaši poptávku pečlivě zaevidujeme a předáme našemu partnerovi, který vás bude kontaktovat a upřesní si s vámi všechny požadavky. Poté vám zpracuje nezávaznou cenovou kalkulaci a v případě, že se vám nabídka líbí se domluvíte na termínu konzultace a zaměření. Další postup závisí na našem obchodním partnerovi.

Okenicové ploty NOVA mají následující výhody:

  • záruka 5 let na produkt a povrchovou úpravu
  • česká výroba na míru vašim požadavkům
  • 15 základních barev bez příplatku
  • všechny barvy se strukturovaným povrchem pro lepší odolnost
  • dřevěný vzhled vašeho plotu s technologií Decoral
  • kompletně nerezový spojovací materiál
  • rychlý termín dodání (8 týdnů)
  • vypracování cenové nabídky a návrhu ZDARMA

Dokumenty okenicových plotů NOVA ke stažení

- katalog okenicových hliníkových plotů NOVAVISIO NOVA

Reference pro Okenicový plot NOVA125

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás